Kto używa Drupal CMS?

Tesla.com

Tesla na ten moment jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na całym świecie. Założycielem firmy między innymi jest znany z innowacyjności Elon Musk. Strona stworzona w Drupal CMS w wersji 8 jest przykładem połączenia nowoczesnych technologii internetowych, multimediów oraz estetyki. Ponad 20 wersji językowych, interaktywne i atrakcyjne podstrony produktowe oraz czytelna nawigacja to największe plusy tej strony.

Nbcsports.com

Portal sportowy popularnej amerykańskiej telewizji NBC. Postawiony na Drupal 7 pokazuje jak bardzo rozbudowane strony można postawić z wykorzystaniem tego CMSa. Portal oprócz tradycyjnej sekcji z newsami posiada wiele dedykowanych opcji wymaganych dla portalu sportowego. Za pomocą strony NBC Sports możemy również oglądać transmisje wydarzeń sportowych czy śledzić wyniki na żywo.

Ox.ac.uk

Uczelnia Oxford to synonim jakości nauczania. Jeden z najpopularniejszych uniwersytetów na świecie również zdecydował się na Drupala. Ten CMS dzięki posiadaniu gotowych dystrybucji dla placówek edukacyjnych stał się najpopularniejszym CMSem w tej branży. Oprócz Oxfordu z Drupala korzysta również Harvard.

Whitehouse.gov

Biały dom, czyli prezydent Stanów Zjednoczonych i jego administracja również wybrała ten CMS. Jednym z głównych powodów może być bezpieczeństwo Drupala, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych Open Sourcowych rozwiązań. Witryna w dużej mierze składa się bazy wiedzy dla obywateli oraz newsów.